اعتماد به ما

فروشگاه های زنجیره ای زز زاگرس فعالیت خود را از سال 1382 و با 3 شعبه فیزیکی در منطقه آزاد جلفا و 1 شعبه فیزیکی در منطقه آزاد انزلی شروع کرد. در سال 1397 و با هدف افزایش خدمت رسانی و ارائه خدمات به تمام شهرهای ایران فروشگاه آنلاین زز زاگرس تاسیس شد. خرید اینترنتی از جلفا شاید یکی از دغدغه های افرادی است که خارج از استان آذربایجان شرقی هستند اما این فروشگاه تمام مشکلات را حل نموده است.

زز زاگرس

محصولات فروشگاه زز زاگرس شامل محصولات شوینده و بهداشتی، آرایشی و غذایی است. تمامی محصولاتی که در فروشگاه آنلاین و شعبه های فیزیکی به فروش می رسد وارداتی بوده و از برندهای معتبر دنیا می باشد. از آنجایی که زز زاگرس این محصولات را از تولید کننده اصلی برند و بدون واسطه تهیه و وارد کشور می کند، لذا سفارشات بدون واسطه و با قیمت بسیار مناسب به دست مشتری می رسد.

سبد محصولات زز زاگرس شامل بیش از 5000 محصول متنوع از برند های معتبر اروپایی است و همین امر باعث شده که مشتری با سبد کاملی از محصولات شوینده و بهداشتی و آرایشی و غذایی رو به رو باشد و انتخابی آسان و دقیق تر داشته باشد.

خدمات زز زاگرس

بسته بندی کاملا بهداشتی، ارسال سریع، ضمانت بازگشت کالا، ضمانت اصالت کالا، مشاوره تلفنی خرید، مشاوره تلفنی و تخصصی محصولات پوست و مو، پشتیبانی 24 ساعته، اپلیکیشن اختصاصی و تخفیف های روزانه، هفتگی و ماهانه از جمله خدماتی است که در جهت تکریم و ارزش نهادن به مشتریان عزیز فراهم نموده ایم.

  • پرداخت هزینه کمتر
  • ارسال رایگان بالای 200 هزار تومان
  • ضمانت بازگشت وجه
  • ضمانت اصل بودن کالا
  • ارسال سریع

شعبات فروشگاه در منطقه آزاد ارس (جلفا)