آموزش استفاده از پوشک بزرگسال

یکی از دلایل اصلی نیاز بزرگسالان به پوشک، مشکل بی اختیاری ادرار و مدفوع و یا محدودیت های حرکتی است. اغلب افراد در سن پیری و کهنسالی با مشکلاتی در کنترل ادرار رو به رو می شوند که با توجه به افزایش سن امری شایع و طبیعی است.

بی اختیاری 

اولین قدم برای کنترل بی اختیاری ادرار پس از مراجعه به پزشک، استفاده از پوشک های مخصوص بزرگسالان است که برای افراد مسن بسیار ضروری است. استفاده از این پوشک ها مزایای فراوانی دارد؛ از جمله اینکه باعث می شود فرد احساس امنیت کرده و نگرانی کمتری داشته باشد.

یکی از محصولات باکیفیت در این زمینه پوشک شورتی بزرگسال جان پد Canped است که در اندازه های مختلف و برای خانم ها و آقایان تولید و عرضه می شود .

جان پد در سال 1998 به عنوان اولین نام تجاری تولید پوشک در ترکیه تاسیس شد. این شرکت با ایده های نوآورانه و محصولات با کیفیت خود، طیف وسیعی از محصولات بهداشتی و مراقبتی را برای کودکان و بزرگسالان فراهم کرده است و به دلیل کیفیت بسیار بالای آن از محبوبیت زیادی برخوردار است.

 

آموزش نحوه استفاده از پوشک شورتی بزرگسال جان پد

از آنجایی که اغلب افرادی که از پوشک استفاده می کنند به دلیل محدودیت های حرکتی خودشان توانایی بستن و جدا کردن آن را ندارند در این مطلب به آموزش نحوه استفاده از پوشک شورتی بزرگسال جان پد می پردازیم.

 

  • یک مکان خصوصی برای تعویض پوشک سالمند انتخاب کنید تا این کار را در آرامش و آسودگی انجام داده و حریم خصوصی فرد حفظ شود.
  • این پوشک شورتی است و به دلیل نازک بودن آن به راحتی مانند یک لباس زیر قابل پوشیدن است. کمک کنید تا فرد پوشک را بپوشد و سپس آن را به آرامی بالا بکشید.
  • چسب های کناری پوشک جان پد ضد حساسیت بوده و باعث سهولت در پوشیدن و باز کردن آن می شود.
  • پوشک جان پد دارای پارچه نشانگر رطوبت است و زمانی که شاخص رطوبت لایه بیرونی پوشک پر رنگ تر شد باید آن را تعویض کنید.
  • برای تعویض پوشک، آن را از بغل پاره کرده و سپس با استفاده از نوارهای مخصوصی که روی پوشک قرار دارد، آن را ببندید و در سطل آشغال بیاندازید.
دیدگاه‌ها ۰